Diagnostika je základ pro zdravý běh

Změříme váš došlap na moderní diagnostice a pomůžeme vybrat boty, které vám skutečně sednou. Díky tomu bude váš běh přirozenější a zdravější.

Se správnou botou…


zlepšíte stav pohybového aparátu dolních končetin

vylepšíte techniku běhu a zvýšíte svůj tělesný výkon

eliminujete únavová zranění a nesprávný tělesný rytmus

Neutrální došlap

Je-li váš úhel došlapu neutrální, máte vyhráno. Jde totiž o ideální variantu, kdy přenos váhy z paty na špičku probíhá přes střed podrážky a chodidlo zatěžujete rovnoměrně. Pro zdravý běh tedy nepotřebujete žádná speciální opatření. Gratulujeme! :-)

Pronace

Pronace znamená, že se chodidlo při došlapu vtáčí dovnitř. Mírná pronace je nezávadná a zejména u žen velmi obvyklá. Výraznější vychýlení ale může mít neblahý vliv na postavení kolen a kyčlí, proto si vybírejte boty se stabilizačními prvky na vnitřní straně podešve.

Supinace

Máte-li sklon k supinaci, znamená to, že našlapujete na vnější stranu chodidla. Při supinaci obvykle stačí vybírat si neutrální obuv, ovšem pokud je rotace výrazná, sáhněte po botách se stabilizačními prvky na vnější straně podešve.

Konečně obchod,kde vám poradí kvalitní personál s osobním přístupem. Perfektní nabídka zboží. Utratil jsem víc,než jsem měl v plánu a vůbec mě to nevadí :-) Až mě boty doslouží, rozhodně vím, kam jít pro nové. Díky patří personálu v Brně na Údolní.

Peťan Borek

Objednal jsem zboží přes e-shop s vyzvednutím na pobočce v Brně. Telefonicky jsem byl informován vstřícným pracovníkem o stavu objednávky i termínu doručení. Ještě příjemnější byla moje návštěva na prodejně, kde jsem byl mile zaskočen ochotou a nadšením obsluhující prodavačky. Jednoznačně doporučuji osobní návštěvu pobočky v Brně.

Vlastimil Svec

Profi běžecká prodejna s širokým sortimentem a zkušeným personálem.

Radek Musil

Prodejna je skvělá, ale co je daleko důležitější-obsluha je naprosto špičková, profesionálové, kteří vám poradí, jsou ochotní, přátelští a trpěliví. Po dlouhé době jsme si manželem nakupování užili a odcházeli jsme nadšeni. Určitě se budeme vracet. Díky

Dagmar Mlýnková

Na prodejně vám změříme došlap

Chci diagnostiku

Stavte se u nás

Sanasport Brno, Údolní 27
Po-Pá 10:00-19:00, So 9:00-14:00

+420 515 546 698
brno@sanasport.cz